E krahasoi me Bleron, Stresi ‘kërcënon’ hapur Bledi Manen

INA
INA

22/10/2023

Gazetarin shqiptar, Bledi Manen i njohur për komentet e tij ‘pikante’, këtë vit do ta shohim në ekranin e televizionit të Kosovës, në panelin e opinionistit të edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Kosova’.

Në nisje të ‘reality show-t’ mbrëmjen e djeshme, Bledi ka bërë një krahasim të banorit të parë, këngëtarit Blero Muharremit me një këngëtar shqiptar i cili siç thotë ai ka qenë konkurrent në edicionin e parë dhe kanë shumë të përbashkëta në historitë e tyre të jetës.

Ndonëse nuk përmendi emra, u kuptua se bëhet fjalë për reperin Stresi i cili u shpall edhe fitues i edicionit të parë. Mane tha se të dy u bënë të famshëm në fillim, janë të divorcuar, u harruan për një fare kohe dhe më pas u futën në shtëpinë e ‘Big Brother’ për të fituar sërish famën.

Këtë koment Stresi nuk e ka pritur mirë dhe ka bërë një ‘paralajmërim’ për Bledin, teksa shpërthen edhe në ofendime ndaj tij.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-11-16-52-33-840_com.instagram.android-edit

Luizi fillon një projekt të madh në Shkup (video)

Valbon Selimllari

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo donald

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

INFO

NA NDIQ