E maskuar me kapele, dalin fotot e Megi Pojanit duke blerë te “gabi” (FOTO LAJM)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

5 Maj, 2023

Biznesi i veshjeve të përdorura është një nga ato biznese që viteve të fundi po shënon rritje. Me krizën, në kërkim për të kursyer nga çdo anë, qytetarët zgjedhin të vishen me rroba të përdorura ose siç njihet në gjuhën popullore, te “gabi”.

Nuk kanë munguar rastet kur VIP-at kanë pranuar vetë se blejnë herë pas here te ky tre dhe së fundmi ka qenë Megi Pojani ajo e cila ka ndarë disa foto duke bërë shopping pikërisht të gabi.

“Megi te dengu”, shkruan moderatorja krah pamjeve të cilat janë komentuar në masë. Nuk kanë munguar komente që i kujtojnë Megit skandalin e pak ditëve më parë në varrin e stërgjyshes së saj. Veprim ky që mori përmasa të mëdha në media./albeu.com/

Kliko FOTOT

 

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-05-25-21-49-50-648-edit_com.android.chrome

Edhe Taulant Balla fans i Luizit, publikon foton në Instagram

kiara-foto

“Nuse në Shkodër”, Kiara shkon në vendlindjen e Luizit, gratë “çmenden” për të bërë foto me moderatoren (VIDEO)

mihrije naim abazi

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

kejvina_1549923135-3556923

Nuk do ta shohim më kurrë në ekran? Kejvina Kthella zbulon vendimin drastik

nikos-vertis

A e dinit se ylli i muzikës greke Nikos Vertis ka rrënjë shqiptare?

bora zemani vin veli

Si rrallë herë ish partneri i Bora Zemanit, Vin Veli flet për të birin e tyre

ronaldo-sharka

Ronaldo nuk lë rehat Kristin, i poston videon në prezencën e një vajze misterioze

diola desta

Diola Dosti tregon arsyet e ndarjes me bashkëshortin

Luizi dhe Kiara

Fansat pubikojnë foto të Kiares dhe Luizit, ja si duken në përditshmëri

INFO

NA NDIQ