“E ndiqja me sy”, Bora tregon për takimin e parë me Donaldin

INA
INA

02/01/2024

Moderatoja Bora Zemani ka treguar historinë sesi është njohur me aktorin e humorit Donald Veshaj, nga i cili tashmë ka marrë dhe propozimin për martesë.

Bora tregoi mes emocionesh sesi e ka takuar për herë të parë Donaldin dhe sesi e kuptoi që në fillim se do ishin për njëri tjetrin.

Bora tha se janë njohur në një koncert recital, jo në televizion. Ajo tha se sytë e tij e kishin goditur që në moment të parë dhe lutej që ai të mos ishte Romeo, i cili në atë kohë ishte në një lidhje me Jonida Maliqin.

Më pas, tha ajo, ishte shoqja që ia gjeti emrin në Instagram, dhe pasi Bora i kishte parë story-n, Donaldi i kishte shkruar duke i çuar screenshot dhe duke i thënë: ‘Të gjeta më në fund”.
“Ne nuk jemi njohur në televizion, kemi qenë të ftuar në një koncert recital. Atje u pamë dhe u morëm vesh me njëri tjetrin. Sytë tanë duhet ta kërkonin njëri tjetrin.

Sytë e Donaldit më goditën që në momentin e parë. E dija që njëri nga binjakët ishte i lidhur, kur pashë Donaldin, i thashë ishalla nuk është ky i lidhuri. Dhe kur e mora vesh u çlirova. Donaldi i ka marrë hapat i pari, por ishte qartë gjëja që në fillim. E ruanim njëri tjetrin me sy, filluan mesazhet derisa u takuam që takoheshim për pak dhe shkonte biseda deri në orët e para të mëngjesit. Humori ka qenë gjëja e parë që na ka lidhur shumë me njëri tjetrin.

Qeshja aq shumë me mesazhet. Unë nuk dija emrat e çunave. Isha me shoqet e mia të ngushta, njëra gjeti emrin e Donaldit dhe shkon te storyt dhe thotë ‘ky është e gjeta’. Unë i them do dali emri im. Më çon screenshot që i kisha parë storyn, tha më në fund të gjeta. Ky ishte mesazhi i parë, pastaj filloi komunikimi”,tregoi Bora në emisionin “S’e luan topi”./Bordo.al

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ