E njihni këtë çift, ja sa ka ndryshuar sot

INA
INA

9 Qershor, 2023

Disa imazhe që u bën virale në rrjete sociale, rikthyen shumë vite pas këngëtaren Remzie Osmani.

Ajo së bashku më Halilin, bashkëshortin e saj shihen në rininë e tyre.

Kujtojmë që Remzia dhe Halili u njohën së bashku nga klasa e tetë në shkollën fillorë, dhe nga aty dashuria u kurorëzua me martesë.

Sot, çifti kanë një familje të madhe, me nipër e mbesa, shkruan “Kosovarja”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ