E pabesueshme çfarë bën ky njeri me fishekzjarre (VIDEO)

Një shakaxhi i zhveshur bëri një eksploziv nga fishekzjarret dhe e ndezi atë në trupin e tij.

Zacharias Holmes detyrohet që të kërcejë në borë kur ‘eksplozivi’ i tij i shpërthen në lëkurë, gjatë një videoje të incizuar në një vend në SHBA.

Jo befasisht, ai dëgjohet teksa ndjen dhimbje pasi shpërthimi e lë atë me shenja të zeza dhe djegie në trup.

Mos e provoni këtë në shtëpi! Shikojeni videon:

/InfoShqip/