E paprecedentë! Skualifikohen Ilnisa dhe Meritoni, por…

INA
INA

02/04/2024

Ilnisa dhe Meritoni janë skualifikuar nga Big Brother VIP 3.

“Keni përndjekur banorë brenda shtëpisë. Vëllai i Madh pasi ka analizuar me kujdes ngjarjen dhe çdo veprim tuajin, ka vendosur që të dy të skualifikoheni nga gara”, thuhej në zarfin.

Por me shumë mundësi ata do të dënohen të qëndrojnë me Eglën në dhomën e bardhë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

Heidi Romeo

Puthje, përqafime në shi/ Heidi dhe Romeo momente romantike në pishinë (VIDEO)

heidi

E njihni mamanë e Heidi Baçit? Shihni ngjashmërinë që konkurrentja ka me të ëmën (FOTO)

luizi kiara vallzim

Zbulohet emri i vajzës së Luizit dhe Kiarës, ja detaji që nuk u shpëtoi fansave

luizi

Luizi zgjohet me një mik të ri në banesë (video)

egla-lidi-750x422-1

VIDEO/ Ҫfarë ndodhi në “Big Brother”? Egla Ceno shpërthen në lotë: Po pres mjekun…

meritoni egla ilnisa

Ilnisa: Egla e fitoi vëmendjen nga unë dhe Meritoni

drini dea

Çfarë i lidh dy ish-banorët e BBV, dhe pse fansat po i urojnë

jetmiri egla

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

INFO

NA NDIQ