E papritur! Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin dhe disa foto të tyre

INA
INA

22/02/2024

Moderatorja Kiara Tito e ka hequr partnerin e saj Luiz Ejlli nga lista e ndjekësve në Instagram.

Po ashtu, ajo ka hequr edhe disa foto të përbashkëta, ndërsa ende shihen fotot e dasmës në profilin e saj, si dhe disa foto nga periudha kur ndodheshin brenda shtëpisë së Big Brother VIP 2.

Nuk dihet nëse kjo është një krisje mes çiftit, por ajo që shihet është se Luizi vazhdon ta ndjekë Kiarën.

Kujtojmë se, çifti janë në pritje të një vajze

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

Julia Egla Romeo

Romeo i shkruan letër Heidit, Egla: Burrat qajnë, mos ki frikë!

ilir-shaqiri3162

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

INFO

NA NDIQ