E papritur në ‘BBV’! Kjo banore dëshiron të lërë lojën (FOTO)

ina-online
ina-online

24/01/2024

Debatet e fundit me tone të larta në shtëpinë e ‘BBV’ duket se kanë rënduar emocionalisht Ledjonën e cila nga spektakli i djeshëm doli në nominim me Ilnisën, Rozën dhe Sarën.

Mëngjesin e sotëm teksa po bisedonte me Eglën dhe Ervinin, ajo është shprehur se dëshiron që të lërë lojën.

Teksa Ledjona tha kështu, Egla ia pret “po shaj ndonjë gjë”. Gazetarja i përgjigjet se ‘do të dalë tamam’ dhe jo me sharje.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

Sara gjordeni bbvip

Sara ishte në lidhje me Noizyn dhe Capital T? Ish-banorja e BBV ngjallë dyshime

sara silvi

Banori i ri i Big Brother, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Kemi pasur një… Do dalin fotot

nora istrefi luiz ejlli

Nora publikon foto nga ashensori me Luizin. Çka po zihet?

Sara gjordeni bbvip

“Je naiv, ik andej nga ishe nisur”- Çifti Sara dhe Bardhi i rikthehen sërish debateve! Këngëtari: Kujdes me epitetet, nuk po flet me…

Olsi Bylyku

Olsi Bylyku thumbon sërish ‘BBV3’: Zhgënjim i madh…

banor te ri big brother sara karaj, silvi, julia iliriani

Pas largimit të Albit dhe Artës, tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother VIP3

INFO

NA NDIQ