E patë me kaçurrela, por a do ta njihni rejën e Remzies në këtë stil? (Foto)

Emri i saj vazhdon të jetë ndër më të përmendurit e titujve rozë, shkruan Kosovarja.

Me thjeshtësinë dhe stilin mahnitës, fotografitë që ndanë në rrjetet sociale marrin shumë pëlqime nga ndjekësit e shumtë.

Që nga fillimi që u mor vesh se po bëhet reja e këngëtares së njohur, publiku u fokusua në pamjen dhe po ashtu ngjashmërinë që ka me familjen e të fejuarit.

Kaçurrelat natyrale janë ato të cilat më së miri e identifikojnë Gëzimen, të cilën ndoshta me ndonjë stil tjetër nuk do ta kishit njohur apo paramenduar.