E rëndë: Ish-pjesëtari i UÇK-së vdes aksidentalisht në Ulqin, po punonte në ndërtimtari (FOTO)

ina-online
ina-online

27/01/2024

Një rast i rëndë ka ndodhur në afërsi të Ulqinit, më saktësisht në Dobrovodë, ku një kosovar aksidentalisht ka humbur jetën.

Bëhet e ditur se viktima, Fejzullah Brahimi nga Kozhica e Skënderajt, derisa ishte duke punuar, aksidentalisht ra nga objekti dhe humbi jetën.

Brahimi dyshohet të ketë rënë nga kati i katërt i objektit në të cilin po punonte ndërtimtari.

I ndjeri ishte pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

reuten

Reuten: Sanksionuam Kosovën, jo agresorin – duhen hapa ndaj Vuçiqit e Dodikut

David-Philips

Serbët le të shkojnë në Serbi, nëse duan të përdorin dinarin, thotë ish-zyrtari amerikan

nexhmedin spahiu

Spahiu publikon disertacionin e doktoraturës në matematikë, paralajmëron se do t’jua nxjerrë “notat e dobëta” disave

vjosa osmani ushtria fsk

Kërkohet shërbimi ushtarak në Kosovë pas kërcënimeve të Serbisë

Kurti

Kurti: “Lista Serbe” e lidhur me Vuçiqin dhe Putinin

Vjosa Osmani Erdogan

Osmani falënderon Erdoganin për mbështetjen ndaj Kosovës

Hovenier Kurti

Dialogu për dinarin, Hovenier vjen me një kërkesë për Qeverinë – ja kë kërkon në takime!

kfor

Eksperti amerikan zbulon planin e Vuçiqit – jep këtë parashikim? (FOTO)

nexhmedin spahiu

Parashikimet e Profesor Spahiut që i vërtetoi koha

INFO

NA NDIQ