E rëndë në Angli, humb jetën në aksident rrugor 24-vjeçari shqiptar (FOTO)

Picture of ina-online
ina-online

08/06/2024

Një 24-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident rrugor në Angli.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur me 21 maj, por vetëm sot mediat britanike kanë zbardhur identitetin e viktimës, dhe bëhet fjalë për 24-vjeçarin Robert Morina.

I riu udhëtonte i vetëm në mjetin tip ‘Audi A3’, kur i përplas dhe u përmbys në Gravel Hill, midis Henley dhe Rotherfield Grays.

Morina, i cili ishte hidraulik praktikant, humbi jetën pas lëndimeve të rënda në kokë.

Pesë arrestime u bënë nga Policia, pas aksidentit.

TË FUNDIT
14 orë
Gjermania ndahet sërish: Harta elektorale tregoi ndarje të thella
17 orë
FOTO/Detaje nga gjykimi për vrasjen e ekonomistes nga Kosova në Zvicër, nëna e saj gati sa nuk rrëzohet
18 orë
Si janë pensionet në Gjermani, sa dhe ku duhet të punoni për një pension të mirë?
1 ditë
Shqiptarja Sabrina Vela nxënësja më e mirë (Valedictorian) në shkollë të mesme, Staten Island
2 ditë
Paralajmërohet ndërprerje e linjës ajrore Shkup-Gjenevë nga 1 nëntori

ME TE LEXUARA

18 orë
Si janë pensionet në Gjermani, sa dhe ku duhet të punoni për një pension të mirë?
17 orë
FOTO/Detaje nga gjykimi për vrasjen e ekonomistes nga Kosova në Zvicër, nëna e saj gati sa nuk rrëzohet
14 orë
Gjermania ndahet sërish: Harta elektorale tregoi ndarje të thella

LEXO MË SHUMË

gjermania-780x470

Gjermania ndahet sërish: Harta elektorale tregoi ndarje të thella

drejtesi gjyq

FOTO/Detaje nga gjykimi për vrasjen e ekonomistes nga Kosova në Zvicër, nëna e saj gati sa nuk rrëzohet

euroo

Si janë pensionet në Gjermani, sa dhe ku duhet të punoni për një pension të mirë?

Screenshot_2024-06-11-22-02-33-046_com.facebook.katana-edit

Shqiptarja Sabrina Vela nxënësja më e mirë (Valedictorian) në shkollë të mesme, Staten Island

Aeroporti-i-Shkupit-780x439-1-750x430-1

Paralajmërohet ndërprerje e linjës ajrore Shkup-Gjenevë nga 1 nëntori

Muharrem Salihu

Salihu nuk arriti votat për eurodeputet: Nuk i’a dolëm, por rrugëtimi ynë vazhdon

adnan dibrani

Adnan Dibrani fitoi mandatin e eurodeputetit, shqiptari i dytë në Parlamentin Evropian

arba

Arba Kokalari sërish fiton mandatin e eurodeputetes

Skenderi (majtas) dhe Majlinda Qarri (djathtas) me djalin Kevinin në Caffé Europa 
Foto: Julia Geppert

Familja Qarri me një restorant që ka të bëjë me Bashkimin Evropian

INFO

NA NDIQ