E RËNDË, qëllohet me plumb në kokë 34 vjeçari shqiptar në Mykonos, shkak SHERRI për një grua

Iliria News Agency
Iliria News Agency

20/02/2023

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Mykonos, Greqi.

Një i ri grek ka qëlluar me armë zjarri në kokë një 34 vjeçar shqiptar, i dentiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, gjatë një konflikti mes tyre në një lokal, në zonën Skylabela.

Mediet greke raportojnë se 33-vjeçari grek më herët ishte konfliktuar me 34-vjeçarin shqiptar për shkak të një gruaje. Pas krimit autori është arrestuar menjeherë, por është në gjendje të rëndë për shkak të konsumit të tepërt të alkoolit. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Zgjedhje votime vota Maqedoni

Disa nga rezultatet jo zyrtare nga rajoni i Tetovës

arber

Ademi: Sot populli foli

Bilall Kasami

Kasami: Dalja e votuesve e lartë, po tregohet vendosmëri për ndryshim

vlen

VLEN: Në Likovë vjedhje masive të votave, mbushje dhe treni bullgar

MPB-policia-maqedonise

Arrestohen pesë persona, fotografuan fletëvotimet

kumanove hotel kristal

Mbyllet vendvotimi 1075 në Gjimnazin e Kumanovës

likov

Procesi në Likovë po zhvillohet pa pengesa. Fetai: Në zonat rurale fluksi më i madh është pas orës 15

Zgjedhje votime vota Maqedoni

KSHZ: 35.89 % votuan deri në ora 15:00

Screenshot_2024-04-24-16-05-49-430_com.facebook.katana-edit

Shefik Bajrami shkel rëndë urdhrat e Ministrisë së Brendhsme, nxjerr nga shtabi i SPB – Tetovë policët e deleguar për të qenë pjesë të shtabit

INFO

NA NDIQ