E rrahën një 72-vjeçare dhe ia vodhën çantën, arrestohen 4 të rinj nga Kumanova

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

27/02/2023

Policia ka arrestuar 4 qytetarë të Kumanovës, pasi të njëjtit, më datë 26.02.2023, në ora 01:30 e kanë sulmuar fizikisht një grua dhe ia vodhën çantën, transmeton TV21.

“Më datë 26.02.2023 në ora 03.30, policët e SPB Kumanovë kanë arrestuar I.S.(20), S.S.(20), N.K. (21) dhe M.K.(19), të gjithë nga Kumanova. Ata dyshohen se rreth orës 01:30, në rrugën “Mosha Pijade”, fizikisht kanë sulmuar S.T.(72) nga Kumanova dhe ia morën çantën / Personat janë mbajtur nën arrest në stacionin policor dhe pas dokumentimit të rastit kundër tyre do të vijojë kallëzim përkatës”, njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme.

TË FUNDIT
4 orë
Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku
5 orë
Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim
5 orë
‘Dorëzohet’ Mickoski: Betimin do ta bëj me emrin kushtetues
7 orë
Arrestohen dhjetë persona pas përleshjes masive në Karposh dhe në Qendrën Klinike
9 orë
Nga shtatori shtrenjtime ekstreme të çmimeve të shërbimeve noteriale

ME TE LEXUARA

18 orë
Kush janë kompanitë farmaceutike në Maqedoninë e Veriut që qarkullojnë miliona euro
10 orë
Serbi Stoilkoviç pjesë e Qeverisë, ja çka thotë Mickoski
17 orë
Nga 20 deri 25 qershor do të bëhet regjistrimi elektronik në shkollat e mesme
10 orë
ASH: Stoilkoviq ta njohë Kosovën, gjenocidin në Srebrenicë dhe të distancohet nga Putini dhe Vuçiçi, para votimit të Qeverisë
17 orë
Një ‘ushtri’ e tërë administratorësh do të kalojë nga një ministri në tjetrën në pesë muajt e ardhshëm

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-06-19-00-12-33-792_com.facebook.katana-edit

Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku

Arben Taravari

Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim

Mickoski

‘Dorëzohet’ Mickoski: Betimin do ta bëj me emrin kushtetues

MVR-polici-a-1-750x430-1-1

Arrestohen dhjetë persona pas përleshjes masive në Karposh dhe në Qendrën Klinike

IMG_3305

Nga shtatori shtrenjtime ekstreme të çmimeve të shërbimeve noteriale

Oliver spasovski

Spasovski ja çfarë thotë për Qeverinë e re VMRO-VLEN-ZNAM

tetova

Tetovë, në fund të muajit nis vendosja e semaforëve në bulevardin “Bllagoja Toska”

ASH Ziadin Sela

ASH: Stoilkoviq ta njohë Kosovën, gjenocidin në Srebrenicë dhe të distancohet nga Putini dhe Vuçiçi, para votimit të Qeverisë

IMG_3300

Serbi Stoilkoviç pjesë e Qeverisë, ja çka thotë Mickoski

INFO

NA NDIQ