E tmerrshme/ Dellçeva shëndërohet në liqen

Picture of INA
INA

09/06/2023

Në rrjetet sociale janë publikuar pamje të reja nga Dellçeva e përmbytur pas stuhisë që goditi qytetin pasditen e sotme.

Në video shihet se rrugët e qytetit janë shndërruar në një liqen të madh, në të cilin disa makina zhytur tërësisht.

Qendra për Menaxhimin me Kriza më herët njoftoi se të paktën 60 ndërtesa në Dellçevë janë përmbytur, pasi qyteti u godit nga një stuhi e fortë me shi dhe breshër, e cila zgjati pothuajse dy orë.

https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/yt/r/vwOUmvzU_7P.png

TË FUNDIT
17 minuta
IZET MEXHITI: PËR MUA BDI ËSHTË KAPITULL I MBYLLUR!
34 minuta
Qoku: Sa më e dobët BDI-ja, aq më të fortë shqiptarët
56 minuta
Loja s’ka fund! Fronti Europian, përmes Arbër Ademit: Nuk e pranojmë rezultatin në zonën 6
58 minuta
Sela: Nuk ka përfunduar rivotimi por nuk mbaruar cirku që u përgatit
2 orë
“Dallëndyshja e kujtesës", rikthehet në Tetovën e Nexhat Pustinës

ME TE LEXUARA

1 ditë
Maturantët në dilemë për të ardhmen e tyre
9 orë
Një vit pasi u vendos në listën e zezë, Ramiz Merko u paraqit në gjykatë
2 ditë
Qeveria e re VMRO dhe VLEN, një miliardë euro për komunat
16 orë
Mbi 1,400 akademikë izraelitë kërkojnë përfundimin e luftës në Gaza
3 orë
VLEN i merr një deputet Frontit në njësinë 6
1 ditë
Avioni goditet nga turbulencat në ajër, humb jetën një pasagjer, plagosen 30 të tjerë
11 orë
Banorët e Likovës fillojnë me paraqitjen e dëmeve bujqësore pas reshjeve të djeshme
1 ditë
Breshër me madhësi sa kokrra e arrës në fshatin Hotël të komunës së Likovës
9 orë
Vazhdon abuzimi me çmimet, kryesisht në produktet ushqimore

LEXO MË SHUMË

mexhiti izet

IZET MEXHITI: PËR MUA BDI ËSHTË KAPITULL I MBYLLUR!

Bekim Qoku

Qoku: Sa më e dobët BDI-ja, aq më të fortë shqiptarët

arber ademi

Loja s’ka fund! Fronti Europian, përmes Arbër Ademit: Nuk e pranojmë rezultatin në zonën 6

ziadin sela

Sela: Nuk ka përfunduar rivotimi por nuk mbaruar cirku që u përgatit

emin azemi

“Dallëndyshja e kujtesës”, rikthehet në Tetovën e Nexhat Pustinës

adnan azizi

Azizi: VLEN nga sot ka plus një deputet

VLEN FRONTI

VLEN i merr një deputet Frontit në njësinë 6

fronti evropian

Fronti Evropian ruan deputetin e katërt në njësinë e 5-të zgjedhore

spiunim-bullgari-nato

Kosova, zyrtarisht në agjendën e AP të NATO-s

INFO

NA NDIQ