E trishtë: Vdes në moshë të re vajza nga Mitrovica që jetonte jashtë Kosovës

ina-online
ina-online

15/02/2024

Ka vdekur në moshë të re Kaltrina Isufi, vajza nga Mitrovica, e cila jetonte në Norvegji.

Ajo ka ndërruar jetë pas një sëmundje që kishte.

Lajmin e bënë të ditur familjarët. Në postimin e tyre thuhet se e reja vdiq pas një sëmundje të shkurtër.

Postimi:

Të nderuar të afërm, miq dhe koleg ju njoftoj që motra jon Kaltrina isufi me banim në Norvegji ka ndrru jetë pas një sëmundje të shkurtë. Neve nuk na mbetet tjetër vetëm të bëjmë durim, të mbështetemi tek Zoti dhe të themi atë që na ka mësuar Zoti “Të Zotit jemi dhe tek ai do të kthehemi”.

I lutemi Zotit që ta ketë marr nën mëshirën e tij.

Për ditën dhe kohën e varrimit do të ju njoftojmë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

treni

Me tren falas për në Evropë, BE dhuron 35 mijë bileta për të rinjtë

IMG_1227

Shqiptarët mbeten pa deputet në Kroaci, Ermina Lekaj Prljaskaj nuk siguroi votat e duhura

zvicra

Zvicra, vendi më tërheqës për të bërë biznes

aksident gjermani kamion

Aksident i rëndë në Gjermani, shoferi i kamionit nga Maqedonia

policia kroaci kroate

​Shqiptarja që fshehu aksidentin me dy të vdekur në Kroaci (FOTO)

Accident or crime scene cordon tape, police line do not cross. It is nighttime, emergency lights of police cars flashing blue, red and white in the background

Atentat shqiptarit në Spanjë, 33-vjeçari qëllohet me 5 plumba në një qendër tregtare – zbardhen detaje nga ngjarja e rëndë

flamur-nju-jork

SHBA/ Më 19 maj në New York mbahet panairi i tretë “Gjergj Kastrioti Skënderbeu”

valle mergimtar flamuri kuq e zi diaspora

Po vazhdon regjistrimi online i Diasporës, përmes eDiaspora

policia gjermane gjermani

Shqiptari (23) arratiset nga policia gjermane me 200 km/h

INFO

NA NDIQ