“Eco Guerilla”: I gjithë Pollogu në tym, institucionet nuk reagojnë

Picture of ina-online
ina-online

22/08/2023

“Eco Guerilla” sot ka reaguar në lidhje me ndotjen e ajrit në Tetovë, nga ku thonë se i gjithë rajoni i Pollogut po mbytet në tym.

“TERROR! I gjithë Pollogu në tym, digjen deponitë ilegale afër fshatit Negotinë. Asnjë institucion nuk reagon, popullata po helmohet nga tymi kancerigjen! Policia, Komuna, Ministria e Ambientit…”, thonë nga “Eco Guerilla”.

Zjarrfikësit e Tetovës apelojnë që qytetarët të mos dalin jashtë, shkaku i ndotjes së madhe të ajrit nga një zjarr në Komunën e Bërvenicës!

TË FUNDIT
4 orë
Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe
6 orë
Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë
6 orë
Spanja kampione e Evropës
7 orë
Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup
7 orë
Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi ngjarja

ME TE LEXUARA

17 orë
“Unë e urrej Donald Trump”/ Kush është 20-vjeçari që qëlloi me armë ish-Presidentin e SHBA-ve, video-mesazhi që ndau pak kohë më parë
9 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë
16 orë
Alternativa-Likovë me tre poste në Qeveri
7 orë
Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi ngjarja
15 orë
Kasami i kundërpërgjigjet Ahmetit: VLEN ka legjitimitetin e plotë të përfaqësimit të shqiptarëve, merru me funksionarët e tu
7 orë
Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup
14 orë
Çfarë Trump i tha sigurimit pak sekonda pasi u qëllua
6 orë
Spanja kampione e Evropës
1 ditë
Krisma armësh në tubimin e Trump, largohet i gjakosur nga skena (VIDEO)

LEXO MË SHUMË

IMG_4368

Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe

herol-750x896

Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë

IMG_4367

Spanja kampione e Evropës

IMG_4366

Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup

IMG_4365

Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi ngjarja

arben taravari kumanove

Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

Ali Ahmeti fronti

Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

IMG_4361

Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

INFO

NA NDIQ