Edhe BESA i fillon takimet me qytetarët, Kasami në Kondovë (FOTO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

14/01/2023

Krerët e Lëvizjes BESA sonte në Kondovë të Sarajit kanë zhvilluar një takim me struktura partiake dhe qytetarë. Për këtë takim përmes një postimi ka njoftuar kreu i kësaj partie, Bilall Kasami.

“Sonte, së bashku me dy sekretarët e Lëvizjes BESA, Abdush Demiri dhe Adnan Azizi, realizuam takim me banorët e Kondovës dhe shijuam kafen në Komunën e Sarajit. Dëgjuam hallet dhe brengat e tyre, andaj ne si Lëvizje për qytetarët ofrojmë mirëqenie, ndryshim dhe ekonomi të zhvilluar. Përgëzime strukturave të degës së Sarajit për këtë mikpritje!”, ka theksuar Kasami. (INA)

https://www.facebook.com/KasamiBilall/posts/711558037006845

 

TË FUNDIT
2 orë
Hajredini: BDI ka mbetë me vetëm 8 deputetë
2 orë
Mitsotakis: Shkupi dhe Tirana vetëm mund të përfitojnë me raportet e mira me Athinën!
2 orë
Macron: Unë me të vërtetë mendoj se Evropa jonë mund të vdesë
4 orë
Taravari tregon se si do të punohet në Qeverinë e re
5 orë
Muralet që i japin ngjyra Maqedonisë së Veriut

ME TE LEXUARA

2 ditë
Vuçiq i dëshpëruar se pse Maqedonia votoi për Rezolutën për gjenocidin serb në Srebrenicë
12 orë
Fronti Europian parashtroi ankesë në KSHZ për rivotimin në Zhelinë
1 ditë
Grenelli i kishte propozuar Trumpit që ta vizitojë Thaçin në Hagë, e zbulon media ndërkombëtare
1 ditë
VMRO dhe VLEN vazhdojnë në ndarjen e "kulaçit" qeveritar, në tryezë edhe dogana, MEPSO dhe Ndërmarrja e Rrugëve
2 ditë
Shtetasit e Maqedonisë së Veriut më të deportuarit nga Gjermania
9 orë
Apasiev: Këta që po vijnë janë edhe më të këqinjë se BDI

LEXO MË SHUMË

xhevdet hajredini ali ahmeti

Hajredini: BDI ka mbetë me vetëm 8 deputetë

micotakis mitsotakis

Mitsotakis: Shkupi dhe Tirana vetëm mund të përfitojnë me raportet e mira me Athinën!

Makron Macron

Macron: Unë me të vërtetë mendoj se Evropa jonë mund të vdesë

arben taravari

Taravari tregon se si do të punohet në Qeverinë e re

mural shtepia shendetit kumanove

Muralet që i japin ngjyra Maqedonisë së Veriut

Dimitar-Apasiev-007-scaled

Apasiev: Këta që po vijnë janë edhe më të këqinjë se BDI

fronti evropian

Fronti Europian parashtroi ankesë në KSHZ për rivotimin në Zhelinë

nexhmedin spahiu

Spahiu: Isha në Beograd, kondukteri s’mi mori dinarët, tha ‘nuk guxoj prej Albin Kurtit’ (VIDEO)

ukraine

Rusia sulmon një qendër tregtare në Kharkiv, 12 persona humbin jetën, mbi 40 të tjerë plagosen

INFO

NA NDIQ