Edhe dy pikë-pagesa në Maqedoni, ja në cilin relacion

Iliria News Agency
Iliria News Agency

21 Shkurt, 2022

Në relacionin Miladinovci – Shtip do të ketë edhe dy pikë-pagesa të cilat priten deri në muajin mars të jenë gati, theksoi drejtori Ejup Rrustemi nga Ndërmarrja Publike “Rrugë Shtetërore”.

Rrustemi shtoi se në këto pikë pagesa është e parapara që pagesat të kryhet në mënyrë elektronike ndërsa çmimi do të rregullohet në bazë të Ligjit për rrugë shtetërore e cila siç potencoi Rrustemi duhet të jetë 2.57 denarë për kilometër.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

besim-hoda

Përçarja e BDI-së, për interesa personale apo për idealin e ish-UÇK-së?

foto-autostrada-korridori-8

Një ndërmarrje shtetërore fitoi më shumë se bankat më të mëdha maqedonase

lajcak-esobar

Lajçak dhe Escobar sot takohen me presidenten Osmani dhe krerët e opozitës

veriu-1-600x360

Anketa/Vetëm 11 për qind e serbëve të gatshëm të luftojnë në Kosovë

hoti peci

“Argat i Kurtit”, “Analfabet”, “Inspektor Peci në botën e çudirave”, përplasja në rrjete sociale Hoti-Peci

escobar

Escobar: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, po kërkoj vetëm të dëgjohemi

kasami

Kasami: Nuk isha i ftuar në 21 vjetorin e BDI-së! Ali Ahmeti të largohet nga politika (VIDEO)

fitor jakupi

Fitor Jakupi shpall kandidaturën për degën e BDI në Kumanovë

kfori ushtria turke

Forcat komando turke në veri të Kosovës, Spahiu: Ka impakt të rëndë tek serbët

INFO

NA NDIQ