Edhe fraksioni i BDI-së festë paralele për 21 vjetorin

Picture of INA
INA

03/06/2023

Ali Ahmeti do ta festoj ditëlindjen e partisë që drejton më 5 qershor. Ai ka ftuar mbështetësit dhe simpatizantët e tij në një koktej rasti.

Por nuk është vetëm kjo, një festë paralele do t’a organizoj edhe fraksioni i BDI-së, i njohur si “Grupi i Zjarrit”.

“Të nderuar anëtarë, simpatizantë, mbështetës të BDI-së për 21 vite me rradhë,
Fraksioni i Bashkimit Demokratik për Integrim ju fton që me 5 qershor (е hënë) në ora 14:00, së bashku të shënojmë datën e themelimit të BDI-së.

Manifestimi do të mbahet pranë pallatit të Kulturës në Tetovë”, thuhet në njoftimin e këtij Grupi.(INA)

TË FUNDIT
54 minuta
Mexhiti takon gjeneralin Clark
2 orë
SHBA-ve si pëlqen Stoilkoviqi në Qeverinë e re, Ageler: Do ta ndjekim punën e tij, disa deklarata të tij janë tronditëse
2 orë
Radhë të gjatë në kufi, shumë qytetarë ia mësynë Greqisë
6 orë
Mexhiti do të jetë zëvendëskryeministër i parë, e konfirmon marrëveshjen
6 orë
Ilas Veseli zgjedhet si ushtrues i detyrës Kryetar i Komunës së Sarajit

ME TE LEXUARA

2 ditë
Fillon sot regjistrimi elektronik i nxënësve në shkollat e mesme
10 orë
Ageler kundër ankesave të Frontit Evropian: Nuk ka detyrim ligjor që BDI të jetë në qeveri
1 ditë
Vdekja e ushtarit 25-vjeçar – Shtabi i Përgjithshëm: Armata nuk ka helikopter i cili i plotëson kushtet për transport special mjekësor
54 minuta
Mexhiti takon gjeneralin Clark
13 orë
Gruevski: Asnjëherë nuk kam menduar se duhet të ndryshojmë emrin
2 ditë
Ndërron jetë një ushtar profesionist 25-vjeçar në poligonin “Krivolak”
10 orë
Sali: për shqiptarët ky rotacion politik nënkupton edhe rotacion në jetën e tyre reale, sepse më 2024 po përfundojnë vitet e letargjisë
1 ditë
Vendi nuk është i përgatitur të përballet me luftën kundër zjarreve
13 orë
Aggeler: Është për t’u përshëndetur njoftimi i Mickoskit se gjatë betimit do të përdorë emrin kushtetues

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-06-21-21-44-15-846_com.android.chrome-edit

Mexhiti takon gjeneralin Clark

IMG_3456

SHBA-ve si pëlqen Stoilkoviqi në Qeverinë e re, Ageler: Do ta ndjekim punën e tij, disa deklarata të tij janë tronditëse

Evzoni-border-station-800x445

Radhë të gjatë në kufi, shumë qytetarë ia mësynë Greqisë

izet mexhiti

Mexhiti do të jetë zëvendëskryeministër i parë, e konfirmon marrëveshjen

ilir veseli saraj

Ilas Veseli zgjedhet si ushtrues i detyrës Kryetar i Komunës së Sarajit

aksiden greqi

30 vjeçarja nga Shkupi humbi jetën në aksident në Greqi

fronti evropian

Fronti Europian sërish me akuza ndaj VLEN për pjesëmarrjen në Qeveri

bekteshi

Bekteshi: Ky është ekipi im që menaxhoi krizat më të mëdha në vend (foto)

bekim sali orhan murtezani

Murtezani: Po vjen një valë reformash në të gjitha institucionet, do punojmë pa u lodhur për të mirën e vendit dhe qytetarëve

INFO

NA NDIQ