Edhe një aderim tek LD, Mexhiti priti ekonomistin kumanovar (FOTO)

Picture of ina-online
ina-online

06/10/2023

Lëvizja Demokratike ka promovuar një aderim në radhët e saj.

“Është një ndjenjë tepër e veçantë kur po shofim që subjektit tonë politik, Lëvizja Demokratike, po i bashkangjiten gjithnjë e më shumë kuadro të reja, të pastra dhe me bagazh të shkëlqyeshëm profesional. Nga sot në Lëvizjen Demokratike kemi edhe një prurje të re dhe fjala është për Jeton Mehmetin një personalitet i dëshmuar në sektorin privat tash e 12 vite, duke dhënë kontribut të mjaftueshëm në pozitën e udhëheqësit të cilin e posedon në kompaninë ku punon. Jetoni asnjëherë nuk e pati primare mireqenien e tij, por mirëqenien e popullatës në përgjithësi.
Andaj Jeton mirë se na erdhe në Lëvizjen Demokratike, kuadrot e reja padyshim do të na i bëjnë më të lehtë rrugën drejt ndryshimit që po vjen.”, ka shkruar kryetari i LD-së, Izet Mexhiti në profilin e tij në rrjetet sociale.(INA)

TË FUNDIT
2 ditë
Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari
3 javë
Tare flet për të ardhmen e tij
4 javë
Siljanovska nga Vatikani: Nuk do të takohem me presidentin e Bullgarisë
4 javë
KSHZ shpalli rezultatet e para nga rivotimet, ja si u votua në njësitë 5 dhe 6
1 muaj
Humbni peshë duke ngrënë dardha

ME TE LEXUARA

No data was found

LEXO MË SHUMË

policia-maqedonise-598x330

Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

igli

Tare flet për të ardhmen e tij

gordana-siljanovska-1392x899

Siljanovska nga Vatikani: Nuk do të takohem me presidentin e Bullgarisë

KSHZ

KSHZ shpalli rezultatet e para nga rivotimet, ja si u votua në njësitë 5 dhe 6

dardha

Humbni peshë duke ngrënë dardha

Kiara tito

Kiara e mbajti 9 muaj në bark, por duket se Luna Mari është kryekëput si babi Luizi! (Foto)

Polici-a-2-750x430

Ky është i riu nga Tetova që vdiq sot duke bërë dush (FOTO)

kuvendi-i-rm-dasdasd-800x445

Përbërja e re parlamentare do të ketë 30 deputetë shqiptarë

arben taravari

Taravari: Nesër zbulojmë programin e VLEN-it, pika e parë – rruga evropiane

INFO

NA NDIQ