Edhe njehere Kosova lihet vetem nga Shqiperia

ina-online
ina-online

15/10/2023

Shkruan: Artan Fuga

Volejboll Rezoluta Rezoluta per Kosoven ne Kuvendin e Shqiperise? Asnje qendrim nga ana e Shqiperise! Heshtje e shprehur me fjale te pergjithshme! Nuk kemi fuqi te flasim!

Nuk dîme asnje rezolute te shkruajme sepse jemi te papergatitur.

Thjesht aprovoi me fjale rezoluten e Kuvendit te Kosoves, pra asnje qendrim i Shqiperise si shtet me vete. Rezoluta e Kosoves mban qendrimin korrekt te shtetit te Kosoves, por ajo sigurisht nuk ka implikuar Shqiperine.

Nje si loje volejbolli. Kuvendi i Shqiperise e kaloi topin mbi rrjeten e Traut, ne fushen e Kosoves.

Edhe njehere Kosova lihet vetem nga Shqiperia

P.S. Artan Fuga eshte profesor i mirenjohur universitar ne boten shqiptare dhe ne rajon

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

MUHAMERI

Zgjedhjet po afrohen, politikanët shfaqen me thesin e babadimrit

gir-geer-euroambasadori

Për barazinë gjinore dhe fuqizimin e grave

ylli manjani

Amerika dhe amerikanllëqet tona…

Daut Dauti

Planet për vendosjen e hebrenjve në Shqipëri

fejzi hajdari

UDB-a përmend “Kosovën” te incidentet e montuara, për tua hedhur fajin shqiptarëve

Kimete-Berisha

Boll më! Jeni çmendur. Flisni për jetën private të të vdekurit, pa e njohur!

bedri1-804x380-1

Ajdari: Cila është lidhja mes vrasjes së Vanjës dhe vrasjes te Liqeni i Smilkovës?

Zekerija Idrizi

Çohu dhe rebelohu SHQIPTARISHT!

atanas kostovski

Një shqiptar më bëri maqedonas krenar

INFO

NA NDIQ