Edhe Taulant Balla fans i Luizit, publikon foton në Instagram

INA
INA

25 Maj, 2023

Edhe kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Socialsite, Taulant Balla, duket se është fans i Luizit.

Balla ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto bashkë me të bjën dhe këngëtarin Luiz Ejlli .

Kujtojmë se një javë më parë Luizi ishte i ftuar në podcoast-in e kryeministrit Edi Rama, ku zbuloi planet e tij për të ardhmen

Ndonëse shenjat tregojnë se Luizi do të merret me politikë, ai vetë ka thënë se, në të ardhmen do merret me muzikë dhe me filma.

Në zgjedhjet lokale të 14 majit, Luizi tregoi haptas mbështetjen e tij për kandidatin Socialist për bashkinë Shkodër, Benet Beci, i cili fitoi kundrejt Bardh Spahisë./albeu

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-dea

Kiara në Turqi, Luizi shihet bashkë me Dea Mishel (foto)

bajram-begaj

Tensionet në Veri, Begaj: Rrjedhojë e keqpërdorimit të popullatës serbe, Kosova të tregojnë maturi

Screenshot_2023-06-07-18-31-43-145-edit_com.android.chrome

Xhesika: Kiarën e patur kolege, është vajzë…

genti

Gjysmë të zhveshur, Monika Lubonja dhe Genti nxjerrin videon nga dhoma e hotelit: S’jam Olta unë

Luiz Ejlli perjetesisht

Luizi vjen me këngë të reja

mozzik

Për shkak të mungesës së vizës Mozzik detyrohet ta anulojë turneun në Amerikë

kepi i tundimeve

Zbulohen dy konkurrentet e reja të ‘Kepit të VIP-ave’

luiz donald

Luizi-Kiara apo Donald-Bora? Ky është çifti më i pëlqyer i publikut

Screenshot_2023-06-06-21-32-16-232-edit_com.zhiliaoapp.musically

Nëna Fetije përlotet për Luizin, e fton në shtëpi (video)

INFO

NA NDIQ