Edi Rama është një idiot, hajdut dhe despot i Shqiperisë

INA
INA

8 Qershor, 2023

shkruan: Nezir Kraki

Edi Rama është një idiot, hajdut dhe despot i Shqiperisë. Fatkeqesia me e madhe e atij vendi nga shembja e komunizmit deri sot.
I vetmi politikan i Shqiperise qe vepron ne vije me strategjine serbe dhe i gatshem ta tradhetoje Kosoven ne çdo rast. Para tre kater vitesh u mobilizua me batonin dhe Vuçiqin per ndarjen e Kosoves. Deshtoi si dhe mbeti si zagar rrugesh. Por ky idiot kurre s’e ka ndal sherbimin ne favor te Serbise dhe ka propozu ne prapaskena edhe ide tjera skandaloze veç te shihet nga Evropa e Amerika si lider konstruktiv.
Ky idiot eshte sot nen hetime ne Amerike per skandalin e interferimit ne te dhena sekrete amerikane. Ne Evrope askush s’i flet dhe s’e pret më. Prandaj eshte ne gjendje per ta dhene jo vec Kosoven por edhe Shkodren e Saranden qe pushteti i tij despotik dhe proserb te mos bezdiset nga aleatet. Milionat ruse e serbe qe derdhen ne Shqiperi prej 10 vitesh do jepnin kete rezultat, ka qene e ditur.
Mos e merrni seriozisht kete idiot e lobues te interesave serbe! Edhe ky si vellai i vet Vuçiqi e kane nje armik, ai eshte Albin Kurti.
I ftoj qytetaret e ndershem te Shqiperise, shoqerine civile atje m, opoziten dhe kedo qe ia do te miren popullit shqiptar te mobilizihen ne protesta masive qe te mbrohen interesat e shqiptareve ne pergjithesi dhe Kosova ne veçanti.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

xhevdet nasufi

Dialogu pas 24 shtatorit

cun

Edhe njiherë po t’them: – O teveqeli i Shqipnisë!

flamuri-kuq-e-zi

“Shqiptarët nuk janë trima, nuk kanë qejf të vdesin, sa më larg frontit aq më të çartur janë”

Vucic Vulini

Qasja e Perëndimit ndaj Vuçiçit ‘të padjallëzuar’ rrezikon të destabilizojë Ballkanin

Kim Mehmeti

Kosovën më shumë e ka dëmtuar Rama se sa Vuçiqi?

andi-bushati

Katër pika ku Rama është rreshtuar pro Serbisë

Haris Imamovic

Pse Perëndimi është i butë ndaj Serbisë?

Muhamer Pajaziti

Këshilli i Sigurimit duhet ta dënoj dhe të kërkoj përgjegjësi nga Serbia për agresionin në Veri të Kosovës

xhavit haliti

Sulmi terrorist në veri demaskoi Vuçiqin

INFO

NA NDIQ