Edi Rama poston një fotografi mahnitëse (FOTO)

Edhe kryeministri Edi Rama është pjesë e postimeve të shumta në rrjetet sociale të fotove më borë.

 Ai ka zgjedhur që këtë mëngjes të postojë një foto nga Tirana dhe pikërisht statujën e Skënderbeut të mbuluar më borë.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje të pazakontë të përmendores së Skënderbeut në qendrën e Tiranës zbardhur prej dëborës, ju uroj një ditë të mbarë ”- shkruan Rama.