Edi Rama prezanton bukuritë dhe misteret Jonit

0

Kryeministri i Shqipërisë sot mëngjez ka publikuar disa foto ku shihen bukuritë dhe misteret e Jonit, njofton agjencia e lajmeve INA.

“MIRËMËNGJES, dhe me këtë spektakël të nënujit të Shqipërisë nga misteret e Jonit, në kaltërsinë e shpellave të Viroit të Gjirokastrës e të Petranit të Këlcyrës, ju uroj një fundjavë të qetë”, ka shkruar Rama në fajsbuk.

Kryeministri shqiptarë për cdo ditë prezanton bukuritë e Shqipërisë, por edhe projektet të cilat i ka realizuar gjatë mandatit të tij. (INA)