Edis Maliqi largohet nga Struga Trim Lum

Picture of ina-online
ina-online

09/06/2023

Edhe një largim tjetër nga kampionët e vendit në futboll. Edis Maliqi është futbollisti i radhës që largohet nga Struga Trim Lum. Palët nuk kanë arritur akordin për të vazhduar bashkëpunim dhe futbollisti i krahut të djathtë ka lëshuar kampin e kampionëve para ndeshjeve europiane, për të kërkuar një ambient të ri gjatë kësaj merkatoje.

Edis Maliqi te Struga Trim Lum erdhi verën e vitit të kaluar, ndërsa para saj ishte pjesë e Dinamo Tiranës në Shqipëri.

28 vjeçari gjatë karrierës së tij ka luajtur edhe për Shkupin, Makedonija Gjorçe Petrovin dhe Lokomotivën.

TË FUNDIT
17 orë
Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!
20 orë
“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer
20 orë
Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit
20 orë
Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!
20 orë
Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus

ME TE LEXUARA

20 orë
Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus
20 orë
Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!
20 orë
Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit
20 orë
“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer
17 orë
Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!
20 orë
Kuqezinjtë të motivuar për Europianin/ Laçi: Mezi presim të zbresim në fushë

LEXO MË SHUMË

kombetarja turke turqia

Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!

toni kroos kros

“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer

Gennaro Gattuso

Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit

kombetarja-kuq-e-zi

Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!

Thiago Motta

Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus

kombetarja kuq e zi

Kuqezinjtë të motivuar për Europianin/ Laçi: Mezi presim të zbresim në fushë

kombetarja

Ndeshja Shqipëri-Itali me DJ dhe në ambient të hapur në Kumanovë

belingam real madrid

Real Madridi synon Theo Hernandezin nëse dështon transferimi i Davies

CHelsea

Chelsea bën marrëveshje me Aston Villan, merr sulmuesin dhe jep mesfushorin?

INFO

NA NDIQ