Edona: E dua Beogradin, meshkujt më të mirë janë serbët, nuk ndjehem shqiptare (Video)

ina-online
ina-online

02/12/2023

Konkurrentes së BBVK2, Edona James i është publikuar një intervistë e saj e realizuar në televizion serb “Pink” e ku shprehet se i pëlqejnë meshkujt serb, shkruan Periskopi.

Tutje ajo gjatë intervistes thotë se “jam shqiptare, por nuk ndihen shqiptare.

Më poshtë gjeni deklaratën e saj:

Edona: Ka dy ditë që kam ardhur në Beograd, e dua Beogradin, është shumë i bukur. Do të qëndroj tërë javën këtu dhe do të shoh shumë çka , do të dal nëpër klube.

Ndoshta edhe do të dashurohesh!?- thotë moderatori

Edona:Ndoshta, ndoshta!

Edona: Më pëlqejnë meshkujt serbë, janë të gjatë. Unë nuk jam aq e gjatë, por jam me taka të larta gjithmonë. Por meshkujt më të mirë janë meshkujt serbë. Unë jam shqiptare, por nuk ndihem shqiptare.

Kam lindur në Gjermani, jam martuar në kishë, nuk jam myslimane, jam katolike.

Ti ke burrë?-pyet moderatori

Edona: Po jam e martuar

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

Sara gjordeni bbvip

Sara ndjek strategjinë e Luiz Ejllit, tenton t’i hyjë në tualet Françeskës

adelina drilon

Drejtori i RTK-së: Emisionin me Drilon Gashin e ndala unë, është i dënuar për sulm ndaj gruas

INFO

NA NDIQ