Edona e revoltuar pas nominimeve, zhgënjehet nga Blero, Shqipja dhe Blerando

INA
INA

21/11/2023

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, është zhvilluar procedura e nominimeve zinxhirore, ku banorët kanë shpëtuar nga nominimi një emër.

E shumë e dëshpëruar nga këto nominime ka mbetur Edona.

Kjo pasi, atë nuk e shpëtoi asnjë nga banorët.

Ajo hatërmbetjen më të madhe e pati me Bleron, Shqipen dhe Blerandon.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

olta-kiara

Olta e uroi për shtatzëninë, Kiara çudit me veprimin që bën (foto)

Sara Hoxha Ledri

Puthja në film u bë shkak për ndarjen e Sarës dhe Ledrit? Flet aktori i “Në kuadër të dashurisë

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

INFO

NA NDIQ