Edona James i ka dy fjalë për Luana Vjollcën

INA
INA

18/11/2023

Edona James është padyshim personazhi më aktual i momentit.

Pjesëmarrja e saj në “Bog Brother VIP Kosova”, e ka vendosur plotësisht në fokus të medias dhe publikut të gjerë.

Edona deri në këtë pikë të lojës ka dhënë e treguar shumë, madje ka folur edhe për personazhe publik, shkruan “Kosovarja”

Ajo, ka gjetur rast të flasë pak edhe për prezantuesen shqiptare Luana Vjollca, duke treguar se i pëlqen.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

olta-kiara

Olta e uroi për shtatzëninë, Kiara çudit me veprimin që bën (foto)

Sara Hoxha Ledri

Puthja në film u bë shkak për ndarjen e Sarës dhe Ledrit? Flet aktori i “Në kuadër të dashurisë

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

INFO

NA NDIQ