Edona James: Monikës i ka dal afati

Picture of INA
INA

27/11/2023

Këngëtarja e njohur, Monika Salihu gjatë ditës se djeshme pati disa debate me banorët.

Ndonëse është treguar më e rezervuar që kur ka nisur rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2, Monika së fundmi debatoi ashpër sidomos me Santianën dhe Albën.

E teksa këto diskutime morën vëmendjen edhe të banorëve të tjerë, Edona James dha një koment pas gjithë ndodhive të sotme.

Teksa ishte në oborr me disa prej banorëve, Edona u shpreh për Monikën duke thënë: “Asaj i ka dal afati”, e që u pasua nga të qeshurat e banorëve të tjerë.

Ndryshe, theksojmë që Edona që nga fillimi i BBVK ka qenë ndër banorët më të komentuar, ajo madje për disa javë është zgjedhur si e preferuara e publikut.

Transgjinorja është treguar e hapur edhe për të treguar për transformimin e saj në fizik. /Telegrafi/

TË FUNDIT
2 orë
“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”
6 orë
“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë
6 orë
Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)
7 orë
Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri
7 orë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

ME TE LEXUARA

22 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
16 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
2 ditë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
7 orë
Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…
2 ditë
Tuna marton vëllain, publikon videon
7 orë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3
2 ditë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
7 orë
Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri
2 ditë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

franci

“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë

luizi kiara

Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)

sara bardhi

Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri

adriana matoshi

Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

argjira-graciano_sd

Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

INFO

NA NDIQ