Edona James rrëfen sfidat e jetës, thotë se veç gjokset i ka operuar plot pesë herë

INA
INA

11/01/2024

Edona James është pa diskutim një prej personazheve më të përfolur të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo ka bërë për vete të gjithë me historinë e saj të dhimbshme, ku ka treguar se sa e vështirë ka qenë që të arrijë në trupin që ka dashur gjithmonë.

Në një bisedë të hapur me disa nga banorët në dhomën e gjumit, Edona ka folur më detajisht mbi operacionet estetike që ka pasur përgjatë jetës së saj.

E njëjta ka theksuar se është dashur që të bëjë ndërhyrje estetike plot pesë herë vetëm në gjoks.

Përndryshe, në spektaklin e së premtes u transmetua rrëfimi i Edonës, ku ajo ndau një histori të frikshme se si në fëmijërinë e saj kishte prerë organin e saj gjenital, në tentim që ta zhdukë gjininë e saj mashkullore.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ