Edona James: Zakonisht shoh ëndrra erotike, tani as ato në Big Brother

ina-online
ina-online

02/11/2023

Edona James nuk ka dyshim se është njëra nga personazhet më të pëlqyera në Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo ka rrëmbyer zemrat e publikut për mënyrën se si flet si dhe për sinqeritetin që ka treguar brenda.

E njëjta së fundmi ka bërë një bisedë në oborr me Bleron, Besin, Meti Alshiqin e Ledin për ëndrrat.

Biondja theksoi se zakonisht sheh ëndrra erotike, por që tani në BBVK nuk po sheh fare.

“Unë shoh ëndrra erotike, asgjë nuk po shoh tani”, tha ajo.

Kjo bëri që të tjerët të qeshnin me fjalët e saj marrë parasysh se është spontane dhe shpesh lëshon fjalë të tilla.

Edona vlen të ceket se në javën e parë u shpall e preferuara e publikut bashkë me Bleron e Gani Gërminë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

IMG_2750-750x430

Neuropsikiatri Agani: Ky është rreziku që vjen nga “Big Brother”

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

INFO

NA NDIQ