Edona Llalloshi publikon këngën e re “Me ty”

Picture of INA
INA

05/07/2023

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Edona Llalloshi, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Me ty” mban titullin kënga e re, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga Valerina Macula me orkestrim nga Afrim Macula.
Foto: Screenshot/YouTube

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit, EMF creative.

Ky projekt i dedikohet të gjitha çifteve, të cilët njëherësh vendosin të kurorëzojnë dashurinë e tyre me ceremoni tradicionale.

Edona ndërkohë shquhet për vokalin e veçantë dhe për emocionin që ka përçuar edhe në këtë këngë.

Kjo vjen pak javë pas realizimit të saj të fundit të titulluar “Dy buqeta”.

TË FUNDIT
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
1 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
1 ditë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
2 ditë
Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)
2 ditë
Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
1 ditë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

Robert Berisha robi

Shita makinën për të paguar 7 ditë shezlonin në Jalë, Robert Berisha ironi për çmimet në jug?

rike roci

Nuk ndalet Rike Roçi/ “Ngre” temperaturat me format e saj bombastike (FOTO)

arjola demiri

Habit aktorja e njohur shqiptare: S’dal me asnjë mashkull, nëse nuk e pëlqejnë fëmijët e mi

INFO

NA NDIQ