Edona: Nëse unë se fitoj Big Brotherin, ja kush dua ta fitoj?

ina-online
ina-online

30/01/2024

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Edona ka shprehur një dëshirë, në rast se ajo nuk do e fitojë këtë edicion të këtij formati televiziv.

Ajo ka uruar që çmimin e madh ta fitojë Lumbardhi.

“Nëse nuk e fitoj unë, dua ta fitojë Lumbardhi”, ka thënë Edona.

Kuptoni më shumë detaje duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ