Efekti Messi, thyhen dy rekorde ende pa nisur gjysëmfinalja, çmimi i biletave “xehër”

INA
INA

15 Gusht, 2023

Lionel Messi vazhdon të thyej rekorde në fushë dhë jashtë saj në vetëm pak ditë pas transferimit te Inter Miami.

Biletat e gjysëmfinales Inter Miami-Philadelphia janë shitur në kohë rekorde, për vetem 8 minuta.

Edhe çmimi i biletave është rekord në futbollin amerikan.

556 dollarë është çmimi mesatar i biletës për të parë Messin nga afër në fushë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

montella

Zbulohet klauzola speciale, Federata Turke i ka vënë një kusht Montellës në kontratë

arsenal

Liverpooli, City, Arsenali e Chelsea luajnë sot në Carabao Cup

Ylber Ramadani

“Një regjisor i bukur dhe i pastër”, ja nota e Ramadanit pas ndeshjes me Juventusin

Armando Duka

Armand Duka flet pas zgjedhjes zv.president i UEFA-s

vedat-muriqi

VIDEO / “Pirati” Muriqi, me gol dhe asist ndaj Barcelonës

xavi cavi

Çavi flet pas barazimit me Majorkën e Muriqit: Kemi bërë shumë gabime

barcelona

Mallorca ndal me barazim Barcelonën, Muriqi protagonisti kryesor

Arda Guler

Sa i pafat, lëndohet përsëri Arda Guler

Jasir Asani

Jasir Asani flet hapur: Pa Sylvinho nuk do isha këtu

INFO

NA NDIQ