Efi bashkohet me Dean dhe përqesh Luizin, ndjekësit shpërthejnë në komente

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27/04/2023

Efi ka rikthyer sërish sjelljen bullizuese në drejtim të Luizit, njësoj si në javët e para të Big Brother Vip Albania.

Ditën e sotme teksa fliste me Nitën dhe Qetsorin Luizi po qëndronte përballë tyre.

Në atë moment Efi doli nga dhoma e rrëfimit dhe bashkë me Dean u afrua duke përqeshur lëvizjet e Luizit. Kjo ka bërë që ndjekësit të reagojnë ashpër dhe duke shkruar se Efi ka dalë sërish në origjinë.

Prej disa ditësh ata janë përplasur ashpër me njëri tjetrin. Luizi krijoi disa dinamika në shtëpi duke përfshirë edhe Efin duke bërë që ajo të shkojë automatikisht në finale.

Nga ana tjetër Efi shprehet se është meritë e saj e gjitha kjo lëvizje dhe së fundmi është shprehur e bindur se do të jetë ajo fituese.

Sjelljet e Efit kanë bërë që ajo të humbasë mijëra ndjekës në pak ditë. Që pas daljes së Kiarës, Efi ka humbur më shumë se 10 mijë ndjekës në rrjetet sociale.

Pjesë nga debati:

https://video.gjirafa.com/embed/efgo-mp4?autoplay=true&c=1

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ