Efi bëhet për spital/FOTO

Picture of ina-online
ina-online

01/10/2023

Ndonëse ka preferuar të qëndrojë më e tërhequr, ish-konkurrentja e Big Brother Vip 2, Efi, ngjall interes dhe të gjithë janë kuriozë se çfarë ndodh me jetën e saj, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Së fundmi, ajo ka “ngirë zemrat” e mbi 500 mijë ndjekësve në Instagramin e saj. Mëngjesi i sotëm s’ka nisur aspak mirë për Efin dhe këtë e ka zbuluar vetë ajo përmes një postimi.

Teka ka publikuar një foto nga shtrati i një spitali, ish-banorja ka treguar se ka hequr apandesitin.

“Meqenëse do t’ju mungoj pak dit më falni. Por me zuri pak apandesiti”, shkruan ajo.

 

Image

 

TË FUNDIT
10 orë
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
15 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
16 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)
16 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)
17 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)

ME TE LEXUARA

17 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)
17 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)
16 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)
16 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)
15 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
10 orë
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

LEXO MË SHUMË

gentian zenelaj

Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

Era Istrefi

Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

luizi

Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)

arbenita

Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)

heidi romeo

Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

INFO

NA NDIQ