Efi dhe Kiara Tito vazhdojnë të kenë të njejtat shije

INA
INA

03/08/2023

Kiara dhe Efi ishin dy prej banoreve më të spikatura të “BBVIP” në edicionin që lamë pas, me këtë të fundit që arriti të shkojë deri në finale, e sic mund ta mbani mend, vajzat ishin shumë të afërta (të paktën për pjesën më të madhe të reality show-t) dhe patën të njejtat “shije” në lojë, në aleatë (Luizi), por edhe në jetë, duke qenë se u bënë edhe mikesha të ngushta. Tani që programi ka mbaruar, duket se nuk janë më, të paktën nuk e shfaqin, megjithatë gocat vazhdojnë të kenë të njejtat shije…këtë herë në veshje.

Kështu, në postimet e fundit në Instagram, teksa është me pushime, Efi ka ndarë me ndjekësit edhe veshjen që ka zgjedhur dhe është një fustan i verdhë, i lirshëm, i përshtatshëm për “beach mode” dhe lehtësisht i kombinueshëm me aksesorët që ish-banorja e BBVIP ka zgjedhur.Të njejtin fustan ja kemi parë veshur Kiarës pak ditë më parë, në një video që ka postuar, teksa fansat e saj janë kujdesur që ta kapin momentin dhe tashmë kemi provat që pavarësisht marrëdhënies së tyre, ajo dhe Efi vazhdojnë të mendojnë “njësoj”, të paktën në stil.Megjithatë, se kujt i shkon më shumë, këtë mund ta vendosni vetëm ju!

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara koncert luizi

Kiara në koncertin e Luizit, këndon edhe ajo (video)

Olta Gixhari

Veprimi i Oltës tregon të kundërtën për ndarjen e Sarës dhe Ledrit (FOTO)

kiara5

Ish-banori i Big Brother i kërkon falje publike Luizit dhe Kiarës!

Screenshot_2023-11-29-13-25-07-943_com.facebook.katana-edit

Kejvina befason Kiarën dhe Luizin në shtëpi (video)

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

INFO

NA NDIQ