Efi Dhedhes ndryshon pamjen, tregon ndërhyrjen estetike në fytyrë

INA
INA

12/01/2024

Ish-banorja e Big Brother VIP 2, Efi Dhedhes nuk e ka mohuar asnjëherë faktin se ka kryer ndërhyrje estetike në fytyrë.

Ajo ka treguar përmes një fotoje momentin, kur po bënte një trajtim fytyre dhe gjeti rastin të tregonte edhe se ka mbushur buzët me acid hialuronik.

Ju pëlqejnë ose jo, Efi thotë se ky është problemi i kujtdo dhe jo i asaj.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sara l

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

bigb

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

INFO

NA NDIQ