Efi Dhedhes uron Kiara Titon për shtatzaninë

Picture of INA
INA

23/11/2023

Kryeartikujt e mediave rozë sot janë pushtuar padiskutim me lajmin se Kiara Tito dhe Luiz Ejlli do të bëhen së shpejti prindër.

Dyshja e famshme e kanë konfirmuar këtë lajm të bukur përmes një projekti të ri muzikor kënduar nga Luiz Ejlli, “Frymë”, i cili është një dedikim për pritjen e ëmbël.

Në videon që shoqëron klipin, Luizi dhe Kiara kanë ndarë me publikun sekunce të ndryshme që nga momenti i testit të shtatzanisë deri në momentin e zbulimit të gjinisë. Sikurse kishte qarkulluar në media, Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër të një vajze.

K lajm i cifit është komentuar masivisht nga përdoruesit e rrjeteve sociale, ku njëkoëhsisht shumë personazhe publik kanë shkruar urimet e tyre.

Ndërkohë që është komentuar gjithmonë për një prishje të marrëdhënieve mes Kiarës dhe Efit, kjo e fundit ka uruar gjithashtu moderatoren lidhur me lajmin e shtatzanisë.

“Shumë urime”, ka shkruar Efi në videon e postuar në Instagramin e Kiarës, koment të cilin e ka shoqëruar me ikonën e një zemre.

TË FUNDIT
14 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
16 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
17 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
21 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
1 ditë
Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

ME TE LEXUARA

17 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
16 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
14 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
21 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

LEXO MË SHUMË

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

IMG_2523

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Screenshot_20240528-220016~2

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

INFO

NA NDIQ