Efi dikur e bullizonte Luizin, pastaj e shfrytëzoi famën e tij

Iliria News Agency
Iliria News Agency

5 Prill, 2023

Para se Efi të hetonte famën e Luizit përmes dronëve ajo ishte njëra prej banorëve që kishte një sjellje tepër të pahijshme ndaj këtij banori. Në një video të ripostuar nga fansat e Luizit, Efi e “bullizon” në limitet njerëzore konkurrentin Luiz Ejlli.

Në këtë bullizim marrin pjesë disa banorë e ku në mesin e tyre Dea Mishel por edhe ish konkurrentja më e fortë e Luizit deri para disa dite, Olta Gixhari.

Jo vetëm këto personazhe por me Luizin  në këtë rast merret edhe Ronaldo dhe ish banorja që tani i del në mbrojtje, modelja Kejvina Kthella.

Banorë të tjerë që nuk e fyejnë Luizin por vetëm degjojnë janë: Nita, Diola, Kristi, Kiara, Bjordi, etj…

Disa herë është thënë që shumë banorë pasi që dalin nga shtëpia bëhen me Luizin për të marrë famë dhe Efi është një shembull tipik i kësaj gjëje ku Luizit pasi doli nga shtëpia i ka dal në përkrahje pavarësisht gabimeve që ai në fund i ka pranuar, e për të cilat ka kërkuar falje.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

enrique iglesias ricky martin

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

jurgena kiara luizi

Derisa Kiara është në Turqi, Luizi në të njejtën orë me ish të dashurën në një parukeri?!

dua-1

Dua Lipa flet për fëmijërinë: Isha krenare, por doja të kisha një emër anglez

olta luizi

Olta e thumbon keq Luizin

luiz-dea

Kiara në Turqi, Luizi shihet bashkë me Dea Mishel (FOTO)

xhesika berberi luizi

Xhesika: Kiarën e patur kolege, është vajzë…

genti

Gjysmë të zhveshur, Monika Lubonja dhe Genti nxjerrin videon nga dhoma e hotelit: S’jam Olta unë

Luiz Ejlli perjetesisht

Luizi vjen me këngë të reja

mozzik

Për shkak të mungesës së vizës Mozzik detyrohet ta anulojë turneun në Amerikë

INFO

NA NDIQ