Efi finalistja e dytë, Kiara dhe Bledi në shpi

Iliria News Agency
Iliria News Agency

22 Prill, 2023

Efi është shpallur finalistja e dytë, ndërsa Kiara dhe Bledi shkojnë në shtëpi.

Efi është ndjerë cuditshëm, por ka thënë se më në fund ky ishte një Prime i bukur për të.

Arbana i ka thënë se këto dy javët e fundit do të jenë të rëndësishme dhe se banorët duhet t’a mbajnë dinamikën dhe të dhurojnë spektakël. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

nita-latifi-big-brother

Nita tregon momentet më të vështira në jetën e saj

klea

Klea dhe Elgiti martohen sot, mësohet se kush do këndojë në dasmën e tyre

KIARA dasma luizi

Luizi dhe Kiara demantojnë të gjithë ata që nuk besonin

Luizi dhe Kiara

Luizi ja kushtoi këngën e re. Reagon Kiara

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon këngën e re. Ja kujt ja kushtoi (Video)

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon një pjesë nga kënga e re (video)

kiara-foto

Kiara Tito do të rikthehet në ekran si moderatore

BUTRI

Butrinti e Don Xhoni e kallin “vallen” në dasmë

ledri vula

Ledri Vula flet për marrëdhënien me Sarën: E zgjoj në katër të mëngjesit

INFO

NA NDIQ