Efi këshillohet të bëjë këtë veprim që t’ia kalojë Kiarës

Picture of INA
INA

14/08/2023

sh finalistja e ‘Big Brother Albania’ Efi Dhedhes pasi doli nga shtëpia arriti t’i grumbulloj mijëra ndjekës në ‘Instagramin’ e saj.

Më pas nga mos aktiviteti saj humbi disa shifra, dhe kjo ka rënë në sy të fansave të saj, shkruan Kosovarja.

“Te lutem Efi Dhedhes bli folloëers qe t’ia kalojmë Kiarës sepse ajo të paktën i mori nga burri i vet, sepse mbase e arrijmë, edhe Ronaldo po ecën mire shiko nga Pakistani sepse atje janë me lirë”, ishte shprehur një ndjekës i saj.

Kurse Efi nuk po e bënë ende ketë gjë, përkundrazi ajo është mjaft aktive duke postuar videostory nga jeta e saj private.

 

TË FUNDIT
9 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
10 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
10 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
11 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
11 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
10 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
10 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
9 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

LEXO MË SHUMË

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

INFO

NA NDIQ