Efi largohet nga Big Brother VIP

Efi është e eliminuara e dytë e mbrëmjes së sotme. Ishte Dea, ajo e cila e çoi në televotim Efin së bashku me Luizin dhe Kiarën duke shkaktuar shumë debat brenda në shtëpi.