Efi: Me Luizin nuk do të flas kurrë, Kiarën e urova publikisht …

Picture of INA
INA

12/05/2024

E shumë-komentuara Efi Dhedhes, e ftuar në një rubrikë të Beniada Nishanit dhe Argjira Spancës në “E diell”, zbuloi disa detaje, të pathëna më parë.

Si një ish-banore e Big Brother Vip, ajo ka pasur një marrëdhënie të veçantë me Kiara Titon dhe Luiz Ejllin, për të cilët tha dy fjalë.

A e ke uruar Kiarën për lindjen e vajzës?

Efi: Po patjetër, nuk na lënë fansat mos ta bëjmë publikisht.

Dhuratë i bleve?

Efi: Jo nuk i kam blerë

Personit që nuk do t’i flasësh kurrë?

Efi: Luizit, se nuk dua.

Ylli gjithashtu foli edhe për ish-konkurrenten tjetër, Olta Gixharin, për të cilën tha se ishte shkak që nuk mori pjesë në “Dancing with the Stars”, sepse aktorja ishte në rolin e jurisë.

“Mor vesh disa emra që do ishin pjesë në njëfarë mënyre, isha shumë e ngarkuar pas Big-ut për të përballur sërish debate ose disa situata të sikletsshme aty”, tha Efi.

Kush është?

Efi: Olta, nuk kemi asnjë marrëdhënie. Nuk kisha nerva për atë periudhë

TË FUNDIT
4 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
10 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
12 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
12 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
14 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

ME TE LEXUARA

2 ditë
“Do mbash mëkatin, a do bësh viktimën”, Xhensila i përgjigjet Besit: Në mundsh ta ruash arsyen
10 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
2 ditë
Shifër e çmendur! Françeska veshi sonte fustanin 11 mijë euro, që planifikoi për finale (FOTO)
4 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
2 ditë
Pasi zbulohet misioni i saj, Elsa Lila mbyll zyrtarisht rrugëtimin në Ferma VIP
1 ditë
Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros
1 ditë
Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)
1 ditë
Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup
23 orë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?”

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

erjola doci

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)

juli egla

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

INFO

NA NDIQ