Efi me mesazh për Luizin pas daljes nga “BBVA”: Nuk je kurrë vetëm kur qëndron pranë të vërtetës

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

06/02/2023

Efi Dhedhes është eliminuar të shtunën nga “BBVA”, pas një nominimi të Deas, ku e vendosi atë me Kiarën dhe Luizin.
Ani pse u eliminua ajo ka fituar zemrat e publikut, teksa është cilësuar edhe si luaneshë, shkruan lajmi.net.

Efi gjatë rrugëtimit të saj në këtë format, ka krijuar miqësi të ngushtë me Luizin, e në kuadër të lojës ajo e kishte quajtur atë edhe si liderin e saj.

Pas daljes nga aty, ajo i ka dedikuar këngëtarit një postim motivues, pasi ai e ka përjetuar rëndë daljen e saj e madje edhe është përlotur.

“Nuk je kurrë vetëm kur qëndron pranë të vërtetës, sepse e vërteta është gjithmonë me ty”, ka shkruar Efi teksa e ka etiketuar Luizin.

Efi ka marrë mbështetje të jashtëzakonshme nga publiku dhe personazhe të njohura, teksa atë dhe Luizin e kanë konsideruar dyshen me të fortë ndonjëherë.

TË FUNDIT
13 orë
Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje
17 orë
SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT
1 ditë
Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet
2 ditë
Ledion Liço ka një dhuratë për Egla Cenon
2 ditë
Jetojnë në një pallat, Egla Ceno: U shkëmbeva me Luizin në ashensor, e pashë me biberon në gojë… (VIDEO)

ME TE LEXUARA

17 orë
SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT
13 orë
Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje

LEXO MË SHUMË

dua lipa

Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje

luiz ejlli

SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT

keisi medini

Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet

ledion lico

Ledion Liço ka një dhuratë për Egla Cenon

egla luizi

Jetojnë në një pallat, Egla Ceno: U shkëmbeva me Luizin në ashensor, e pashë me biberon në gojë… (VIDEO)

ilnisa vllai

I kërkohet të marrë në telefon Meritonin dhe t’i kërkojë 5 mijë euro borxh, si reagoi vëllai i Ilnisës?

Drini Zeqo

Drini Zeqo në një lidhje dashurie me ish-banoren e “BBV”? Detaji që nxjerr zbuluar çiftin

luizi

Video/ Luiz Ejlli iu uron besimtarëve myslimanë Kurban Bajramin!

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

INFO

NA NDIQ