Efi nis pushimet, zbulohet personi që po e shoqëron

Iliria News Agency
Iliria News Agency

21 Mars, 2023

Efi Dhedhes është një nga emrat më të komentuar më media.

E gjithë kjo për shkak të raportit që kishte me Luzin gjatë kohës sa ishte në Big Brother.

Ajo tashmë ka nisur pushimet dhe kureshtja e fansave ishte se më ka nisur pushimet- pasi makeup artistja ka deklaruar se është në lidhje dashurie.

Personi që po e shoqëron nuk është ai, por mikesha e saj e ngushte, Mikela Pupa.

Dyshja kanë sjell pamje nga atje, ku po duken që po kalojnë mjaftë mirë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vis-pupa

“Më keq se turlia…”, Elvis Pupa ‘thumbon’ reperat shqiptarë!

nita

Nita e penduar nga ndarja me Shpatin, i dedikon dhe këngë?!

luizi gjyshen telefonon

Luizi telefonon fansen e tij, gjyshen Kristina (video)

armaldo luizi maestro

Nëse do lyeja flokët si Luizi dhe thonjtë si Kristi’! Maestro habit me deklaratën

armaldo kristi

Armaldo e shan gjatë intervistës, Kristi vjen live në emision

luizi policia

Luizi ‘kapet’ nga policia

kejsi

Keisi flet për prindërit e divorcuar

gruaja e diel një herë mat

Gruaja zbulon tradhtinë e burrit me shoqen e ngushtë në programin shqiptar

nita

“Ka gënjyer për fëmijët jetimë…”, Nita nxjerr keq Dea Mishel

INFO

NA NDIQ