Efi përballet sërish me Luizin: ‘Nuk ta fal Luiz’!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

26/04/2023

Efi dhe Luizi kanë debatuar sërish në lidhje me deklaratën e këtij të fundit “se e ka ndihmuar të shkojë në finale”. Efi i tha hapur Luizit, se nuk do t’ia falë faktin që po luan me të lojën, që sipas saj, luajti dhe me Armaldon.

Pjesë nga biseda:

Efi: Se po ta fal unë ty, se ça ke bërë, këtë harroje, ta heqësh nga mendja…ta bëra paralajmërimin.

Luizi: Ça, ça?

Efi: Nuk ta fal Luiz, nëse ti mendon se ma ke bërë këtë për lojë dhe çfarë rri e ju thua të tjerëve.

Luizi: Kush po ta bën për lojë moj?

Efi: Kshu pra, dje kështu ke thënë?

Luizi: Ça kam thënë?

Efi: Që nga e di ti se ne të dy nuk po luajmë akoma bashkë?

Luizi: Ne s’kemi luajt kurrë bashkë

Efi: Ku di unë se çfarë ke thënë, “se falë debatit tonë, ti më ke ngrit”. Ça më qesh, se duket shumë keq.

Luizi: Më vjen moj me qesh

Efi: Ke kaq ditë që po i mban sytë poshtë, tani më sheh në sy dhe më qesh. Luiz, ta thashë, se po të duket ty se do të lejoj të bësh të njëjtën lojë siç ke bërë me Armaldon, ta harrosh! Që njërë i afron e njerë i largon, me mua s’ke shanse.

Luizi: As s’jam duke të largu, as s’jam duke të afru.

Efi: Thjesht po ta them, që ta kesh parasysh

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ