Efi quajti Luizin mashtrues, reagimi i Arbër Hajdarit dhe Olta Gixharit bëjnë xhiron e rrjetit 

Iliria News Agency
Iliria News Agency

19 Prill, 2023

Mbrëmjen e djeshme u përballën Luizi dhe Efi, dhe të thënat e tyre në dhomën e rrëfimit.

Në një moment ishte Efi ajo e cila tha se e ka parë se ai është kokrra e mashtruesit. Në momentin që u panë këto transmetime nuk duhej të humbaseshin reagimet e Arbërit dhe Olta Gixharit.

Dyshja janë përçarë pothuajse tërësisht. Dikur ishin miq tejet të mirë, por rikthimi i Efit nuk u prit edhe aq mirë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-01-00-12-22-617-edit_com.facebook.katana

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

INFO

NA NDIQ