Efi shfaqet e bindur: Do e fitojë Big Brother-in

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27/04/2023

Në natën e prime-it të martën, në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, u krijuan debate të ashpra mes Efit dhe Luizit.

Luizi i përmendi Efit pjesëmarrjen e saj në programin e dashurisë “Për’puthen”.

Pas kësaj, Efi është shprehur bindur që ajo do të shpallet fituese e këtij edicioni të dytë të Big Brother.

Ajo u shpreh falënderuese ndaj programit “Përputhen”, pasi pa të, sipas Efit nuk do ishte sot aty ku është.

Duke biseduar me Qetsorin dhe Nitën ajo tha se është mirënjohëse për autoren dhe moderatoren e programit, ndërsa shtoi se është krenare që ka marrë pjesë në “Përputhen”
https://video.gjirafa.com/embed/efgo-mp4?autoplay=true&c=1

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

INFO

NA NDIQ